Aktualności

Nowości w ofercie – Verbatim

2014
15 styczeń

Począwszy od lutego 2014 r. oferta firmy Rafcom została wzbogacona o doskonałej jakości nośniki danych firmy Verbatim. CD, DVD i nośniki wysokiej rozdzielczości Blu-ray, a wkrótce zewnętrzne dyski twarde, karty pamięci flash, dyski USB oraz dyski SSD.

Verbatim to doskonale znana firma działająca na rynku od 1969 r., której produkty sprzedawane są w ponad 120 krajach na całym świecie. Po łacinie słowo verbatim oznacza „bez żadnych zmian, prawdziwe” i jest używane w celu odzwierciedlenia przyświecających firmie zasad dokładności, unikania błędów i perfekcji podczas rejestrowania danych. JAko część Mitsubishi Chemical Corporation Group (MCC), Verbatim korzysta z olbrzymich zasobów badawczo-rozwojowych i innowacyjności, które ukształtowały dzisiejszy rynek branży pamięci masowych. O wysiłkach firmy i jakości produktów świadczą nagrody, które otrzymała ona w ostatnich latach.

Wymagający proces kontroli jakości produkcji w firmie Verbatim gwarantuje tworzenie urządzeń najwyższej klasy. Dzięki stosowaniu najnowszych technologii, światowej klasy systemów produkcyjnych, marketingowi i dystrybucji firma dostarcza produkty i usługi przewyższające oczekiwania klientów.
Cieszymy się mogąc odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów i wciąż rozbudowując ofertę. Wkrótce dołączą do niej nowe produkty.