Formularz kontaktowy

O firmie

Baner o firmie
Globalny zasięg

Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. 

Dzięki naszemu zespołowi, który tworzy ponad 70 wykwalifikowanych pracowników liczba naszych partnerów stale rośnie. 

Dysponujemy powierzchnią magazynową ponad 3000 m i ponad 300 metrów biura. 

 

Grafika glob
Partnerzy

Jesteśmy partnerem biznesowym takich producentów jak:

Brother, Canon, Epson, OKI oraz Sharp.

Dzięki współpracy z największymi producentami możemy zaoferować szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach.

Nasi klienci mają stały dostęp zarówno do materiałów eksploatacyjnych jak i urządzeń drukujących wyżej wymienionych marek.

Logotypy partnerów
Nasze marki - Prism

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku w 2012 roku stworzyliśmy własną markę kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych Prism. 

Produkty Prism cechuje wysoka wydajność i dobra relacja jakości do ceny. Wszystkie produkty marki Prism spełniają rygorystyczne wymagania certyfikacyjne ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 i są chronione przez rejestrację znaku towarowego.

Grafika Prism
Nasze marki - Cleverton

Do naszych marek własnych należy również Cleverton. Jest to linia produktów do kompleksowego czyszczenia sprzętu elektronicznego.

Produkty Cleverton cechuje wysoka skuteczność. Płyny, pianki oraz ściereczki do czyszczenia są produktami zapachowymi i pozostawią przyjemny i subtelny aromat.

Grafika Cleverton
Satysfakcja klienta

Współpracę z kontrahentami opieramy na partnerstwie. Sukces naszego klienta jest również naszym sukcesem. Poszukujemy takich rozwiązań biznesowych, które dla każdej ze stron będą atrakcyjne i zyskowne.

Nasi partnerzy posiadają stały dostęp 24/7 do platformy b2b. O sprawy każdego z naszych klientów troszczy się dedykowany opiekun handlowy.

Spotkanie biznesowe