Formularz kontaktowy

Media o nas

Baner media
hq
Galeria zdjęć

Marka Prism otrzymuje certyfikat Najwyższej Jakości Quality International 2022!

Z ogromną radością i dumą ogłaszamy, że marka Prism została uhonorowana certyfikatem Najwyższej Jakości Quality International 2022.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest firmom i instytucjom, które reprezentują najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania jakością, zapewniając klientom i konsumentom produkty lub usługi na najwyższym poziomie.

Certyfikat Najwyższej Jakości Quality International jest częścią ogólnopolskiego projektu, mającego na celu promowanie skutecznych metod zarządzania jakością w przedsiębiorstwach i instytucjach. Drugim celem tego programu jest wskazanie i wyróżnienie tych podmiotów, które wyróżniają się najwyższymi standardami, zapewniającymi doskonałą jakość swoich produktów lub usług.

W konkursie wyłaniani są laureaci w trzech kategoriach: produkt najwyższej jakości, usługi najwyższej jakości oraz zarządzanie najwyższej jakości. Ponadto, podział odbywa się również według grup zależnych od wielkości zatrudnienia, takich jak małe, średnie, duże i bardzo duże firmy, oraz w odrębnej kategorii - Samorząd.

Certyfikat Złotego Godła 2022 w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości trafił w ręce marki Prism za ich tonery, tusze oraz bębny. Wyposażone w oznaczenie "Najwyższa Jakość Quality International 2022", produkty marki Prism gwarantują doskonałą jakość i niezawodność.

To ogromne wyróżnienie stanowi potwierdzenie naszej nieustannej pracy nad dostarczaniem produktów najwyższej jakości naszym klientom. Nasz zespół dedykowanych profesjonalistów stale dąży do zapewnienia najwyższych standardów i satysfakcji klientów.

Cieszymy się, że nasza ciężka praca i zaangażowanie zostały dostrzeżone i uhonorowane tym prestiżowym wyróżnieniem. Otrzymanie certyfikatu Najwyższej Jakości Quality International jest dla nas nie tylko ogromnym osiągnięciem, ale również motywacją do dalszego doskonalenia i podnoszenia poprzeczki naszych produktów.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu i ufają nam. Nasze wyróżnienie certyfikatem Najwyższej Jakości Quality International 2022 jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i dodatkową motywacją do kontynuowania naszej misji.

Artykuł - kliknij

Galeria zdjęć - kliknij