O firmie

O firmie

Profesjonalizm i doświadczenie

Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Zaczęliśmy działalność od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszów (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Stale zwiększamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Obecnie firma zatrudnia ponad 60 pracowników, posiada powierzchnię magazynową 1500 m i 300 m biura. Prowadzimy sprzedaż hurtową na terenie całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Centrala firmy i magazyn znajdują się w Regułach pod Warszawą, mamy również swoje oddziały w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i w Gdańsku.

Najlepsza jakość

Sprzedawane przez nas tusze i tonery są zawsze najwyższej jakości. Wszystkie zamienniki, które oferujemy, posiadają certyfikaty zgodności z odpowiednimi normami. Dbamy również o bezpieczeństwo zamawianych produktów. Gwarantujemy, że towar będzie dostarczony kompletnie i w nienaruszonym stanie.

Satysfakcja klienta

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego ciągle się rozwijamy, poszerzamy naszą ofertę i staramy się, by zawsze sprostać ich oczekiwaniom. Współpracę z kontrahentami opieramy na partnerstwie, szacunku oraz indywidualnym podejściu do klienta.