Aktualności

Kalkulatory Citizen dostępne w naszej ofercie!

2021
30 Sierpień

Uprzejmie informujemy, że w naszej ofercie pojawiły się kalkulatory japońskiej marki Citizen

Wśród dostępnych modeli są zarówno kalkulatory biurowe, naukowe, drukujące jak i ekonomiczne. Decydując się na markę Citizen otrzymamy kalkulatory klasy premium, które cechuje bardzo wysoka jakość i niezawodność.

Firma Citizen powstała w 1930 roku w Japonii. Od tego czasu dzięki innowacjom i stosowaniu precyzyjnych technologii marka Citizen stała się wiodącym dostawcą między innym elektroniki, w tym kalkulatorów. Dlaczego warto wybrać produkty marki Citizen?

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO - japońska technologia know-how gwarantuje wysokiej jakości komponenty i materiały, a posiadane certyfikaty ISO potwierdzają normy procesów związanych z produkcją, sprzedażą i dostawami.

EKOLOGIA - firma Citizen w trakcie produkcji rezygnuje ze szkodliwych substancji chemicznych oraz redukuje emisję gazów i płynów. Przyczynia się to do znacznej eliminacji zanieczyszczenia środowiska.

DOŚWIADCZENIE - wieloletnie doświadczenie firmy Citizen na światowych rynkach pozwoliło na stworzenie wyjątkowej linii kalkulatorów klasy premium. Wśród nich dostępne są zarówno kalkulatory: biurowe, naukowe, drukujące, kieszonkowe oraz ekologiczne.